PIEGĀDE

PIEGĀDE AR OMNIVA STARPNIECĪBU

Iegādātās grāmatas Jums ir iespējams saņemt CAUR ‘’Omniva’’ pakomātu,  Latvijas pasta starpniecību, ar piegādi mājās vai arī SIA «Izdevniecība Avots» veikalā Rīgā, Puškina ielā 1a (no 9:00 līdz 16:30).

Veicot pasūtījumu Omniva pakomātā, aizpildiet pasūtījuma formu  un pārliecināties vai esat norādījis pareizo pakomātu, kur vēlaties saņemt grāmatas. Par piegādi ar Omniva maksa ir 3 EUR.

PIEGĀDE AR LATVIJAS PASTS STARPNIECĪBU

Ja izmantojat Latvijas pasta pakalpojums Latvijas teritorijā, tad grāmatas tiks izsūtītas uz Jūsu norādīto pasta nodaļu vai adresi. Veicot priekšapmaksu, tad piegādes maksa no 3,50 EUR. Ja vēlaties veikt apmaksu pasta nodaļā, kur saņemat grāmatas, tad galējo summu par piegādi nosaka Latvijas pasta cenrādis.  

Ja pasūtījumu veiksiet uz Eiropas Savienības vai kādu citu valsti, par sūtījumu jāveic priekšapmaksa. Grāmatas tiks izsūtītas pēc tam, kad izdevniecības kontā tiks ieskaitīta nauda.

PIEGĀDE LĪDZ MĀJAS DURVĪM

Ja izmantosiet iespēju ar piegādi mājās, tad grāmatas piegādāsim 2 vai 3 darba dienās pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Piegādi veicam tikai Rīgā, Rīgas rajonā, Jelgavā un Jelgavas rajonā.Iespējams norēķināsiet skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Tādā gadījumā  grāmatas piegādāsim 2 vai 3 darba dienu laikā pēc tam, kad nauda būs ieskaitīta izdevniecības kontā.

Maksa par piegādi uz mājām Rīgā un Jelgavā ir 4 EUR, bet ja pasūtījumu veicat uz Rīgas vai Jelgavas rajonu – piegāde 6 EUR.

SAŅEMT GRĀMATAS VEIKALĀ

Ja grāmatas vēlaties saņemt izdevniecības veikalā, tad, ja nerēķināsieties ar skaidru naudu, grāmatas saņemsiet uzreiz. Ja maksājumu veiksiet ar pārskaitījumu, tad grāmatas varēsiet saņemt pēc tam, kad nauda būs ieskaitīta izdevniecības kontā un ar Jums būs sazinājies mūsu pārstāvis.

Pasūtījumam virs 30 EUR piegāde ir bez maksas.

Mūsu rekvizīti atrodami sadaļā KONTAKTI.